Nasze osiągnięcia

To przede wszystkim tony żywności ocalonej przed zmarnowaniem!

To wiele cudownych historii ludzi, którzy będąc w trudnych sytuacjach życiowych uzyskali tutaj wsparcie materialne, informacyjne i emocjonalne.

To paczki z żywnością przygotowane przed Świętami Bożego Narodzenia dla tych bardziej potrzebujących w Polsce oraz poza granicami kraju – dla dzieci z domów dziecka oraz rodzin dotkniętych konfliktem zbrojnym na Ukrainie.

To godziny spędzone na szerzeniu idei foodsharingu i zachęcania do niemarnowania żywności.

To nawiązanie współpracy z wieloma pożytecznymi organizacjami i świetnymi inicjatywami.

To wreszcie otwarta przestrzeń, pełna życzliwych ludzi wśród których sami aktywiści czują się jak w domu 🙂

~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~

Z zewnętrznych form uznania naszej działalności warto wspomnieć o nagrodzie przyznanej przez Gazetę Wyborczą w plebiscycie „Szczupak 2017”

To wspaniałe wyróżnienie szczerze doceniliśmy i dlatego nie pozwoliliśmy statuetce kurzyć się na naszej jadłodzielniowej półce. Postanowiliśmy sprawić, że przyniesie ona jeszcze więcej dobrego i oddaliśmy ją na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. „Szczupak” w dwóch licytacjach „zarobił” 1320 zł, z czego niezmiernie się cieszymy!

Ponadto zostaliśmy nominowani przez Głos Szczeciński jako „Osobowość Roku 2017” w kategorii Działalność społeczna i charytatywna.

W listopadzie 2020 nasze działania docenił Marszałek Olgierd Geblewicz i zostaliśmy ogłoszeni Laureatem Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego LIDER NGO 2020. 

Niezmiennie dostajemy mnóstwo wyrazów uznania i wsparcia, za co wszystkim bez wyjątku serdecznie dziękujemy 🙂

A wiele jeszcze przed nami!