Archiwum kategorii: Szczeciński Bazar Smakoszy

weekend pełen wydarzeń w Jadłodzielni

To był bardzo pracowity weekend dla stowarzyszenia Jadłodzielnia Szczecin!   W sobotę 26 maja, dzięki Restauracji PRASAD, gościliśmy podczas Szczecińskiego Festiwalu Biegowego „Piątka z Gwiazdami”.  Wspólnie wydawaliśmy zupę i szerzyliśmy ideę foodsharingu. Dziękujemy serdecznie organizatorom wydarzenia! W niedzielę 27 maja … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Szczeciński Bazar Smakoszy, Uncategorized | Dodaj komentarz

Wasza hojność i chęć dzielenia się są naprawdę imponujące!

Zobaczcie tylko, co w ten weekend zostało nam przekazane podczas niedzielnego Bazaru Smakoszy w OFF Marinie oraz naszych dyżurów w 2 Jadłodzielniach. Dziękujemy Wszystkim darczyńcom! Szczeciński Bazar Smakoszy w OFF Marinie: pl. Kilińskiego paw. 65: ul. Żółkiewskiego 4:  

Zaszufladkowano do kategorii pl. Kilińskiego paw.65, Szczeciński Bazar Smakoszy, ul. Żółkiewskiego 4 | Dodaj komentarz

Bazar Smakoszy 25-02

Dziś dostaliśmy od Was tak wiele żywności i odzieży, że zajęły niemal cały nasz stół 🙂 Dziękujemy darczyńcom i zapraszamy znowu już za tydzień do Off Mariny !

Zaszufladkowano do kategorii Szczeciński Bazar Smakoszy | Dodaj komentarz

Szczeciński Bazar Smakoszy

Dziś niedziela, a zatem tradycyjnie byliśmy obecni na Szczecińskim Bazarze Smakoszy w OFF Marinie na ul. Chmielewskiego  18. Dziękujemy wszystkim za przyniesione produkty – na zdjęciu poniżej ich część. Zapraszamy do naszego stolika znowu za tydzień!

Zaszufladkowano do kategorii Szczeciński Bazar Smakoszy | Dodaj komentarz