Świetna inicjatywa Refugees Szczecin – zbiórka dla cudzoziemców

Niedawno usłyszałam, że dobre inicjatywy powinny się wspierać. Jadłodzielnia również podpisuje się pod tym stwierdzeniem i ochoczo wprowadza je w czyn!
Dziś serdecznie zachęcamy wszystkich do zwrócenia uwagi na wspaniałą inicjatywę stowarzyszenia Refugees Szczecin. Oni sami tak o niej piszą:

To kolejna okazja, żeby podzielić się z rodzinami przebywającymi w ośrodku dla cudzoziemców w Grupie k. Grudziądza potrzebnymi do codziennego życia rzeczami. Zbieramy:
– kosmetyki i artykuły higieniczne (szampony, pasty i szczoteczki do zębów, podpaski, żele pod prysznic, dezodoranty, waciki itd.)
– przybory kosmetyczne – pilniki, nożyczki do paznokci, szczotki do włosów, kosmetyczki i organizery do łazienki itp.
– elementy systemów przechowywania rzeczy domowych – pudełka, wieszaki, organizery stojące i wiszące itp.
– drobne sprzęty gospodarstwa domowego – sztućce, talerze, miski, kubki, pojemniki na żywność
Ważne!
Ponieważ zbiórka dotyczy artykułów higienicznych, prosimy, żeby przynoszone rzeczy były nowe, nieużywane a opakowania kosmetyków nieotwierane.
Szczecin nigdy nas nie zawiódł w czasie zbiórek – jesteśmy pewni, że tym razem też uda nam się wspólnie przygotować fantastyczne paczki. Zapraszamy do pomagania!

Rzeczy zostawiać można w kilku miejscach w Szczecinie, w tym w naszych 2 punktach: na ul. Żółkiewskiego 4 oraz na ryneczku Kilińskiego w pawilonie nr 65.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Okażmy zrozumienie wobec trudnej sytuacji mieszkańców tego ośrodka. Podzielmy się choć namiastką naszego zwykłego codziennego szczęścia!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wspieramy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *