Wielkanoc w Jadłodzielni

Święta Wielkanocne już za chwilę i zapewne robicie już zapasy jedzenia na ten czas ?

Jeśli przeliczycie się z zakupami lub coś Wam zostanie z suto zastawionego Wielkanocnego stołu pamiętajcie, że nadmiar możecie przynosić do naszych 2 Jadłodzielni!

We wtorek 3-04 tuż po świętach specjalnie wydłużamy godziny otwarcia 🙂

Możecie przychodzić już od 8:00 aż do 18:00!

Podzielcie się świąteczną radością z innymi – z a p r a s z a m y !!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Wielkanoc w Jadłodzielni

  1. Klara pisze:

    Ja osobiście żałuję że dopiero się dowiedziałam (większość wiadomości o was jest na stronach typu FaceBook, i prędzej zjem własną stopę niż zacznę polegać na tym badziewiu) o tym że jadłodzielnia jest w miejscu dostępnym dla mnie dopiero w piątek wieczorem, bo moja babcia oczywiście znowu kupiła miliard ton wszystkiego i spada to na mnie żeby tego nie wyrzucić a teraz nie mam już jak podejść bo przez cudowne niedziele wolne od handlu mam do … pośladków godziny pracy. Po prostu szlag trafia. Ale cóż, pozostaje podjechać zawczasu przed kolejnymi świętami i wywozić wszystko co ona znosi na bieżąco w zależności od możliwości.

    Ale że do niektórych ludzi raz za razem nigdy nie dociera że nie kupuj trzy razy więcej niż jest potrzebne, i na co nam osiem ciast na dwie osoby jak one ma cukrzycę i żadnego nie ruszy, to po prostu chce się wulgaryzmami rzucać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *