Otwarcie Jadłodzielni, pl. Kilińskiego !

W najbliższy piątek zapraszamy wszystkich na uroczyste otwarcie naszej drugiej Jadłodzielni!

Okazuje się to tradycją, że w piątek po Tłustym Czwartku ruszają Jadłodzielnie w Szczecinie 🙂  Rok temu było tak samo – wówczas to przy ul. Kordeckiego otwarty został pierwszy taki punkt w naszym mieście. Mieliśmy wtedy mnóstwo pączków i faworków, które rozdawaliśmy wszystkim, nawet przechodniom mijającym nasz lokal. Zapraszaliśmy ludzi do dzielenia się jedzeniem, opowiadaliśmy kim jesteśmy i co chcemy robić.

W tym roku już nie trzeba było prowadzić takiej „kampanii” informacyjnej. Ku naszej radości, wielu ludzi samych dopytywało się o datę inauguracji prac na ryneczku Kilińskiego.

Zachęcamy do odwiedzenia nas w piątek 9 lutego o godz. 13:00 w pawilonie nr 65 na ryneczku na pl. Klińskiego, Niebuszewo. Jeśli ktoś chciałby się z nami podzielić jedzeniem w tym dniu, będzie to możliwe już od godziny 11:00. W tym dniu nasz punkt będzie czynny do godziny 17:00.

Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy w różny sposób przyczynili się do otwarcia tego punktu. Na pierwszym miejscu oczywiście Prezesowi Rynku, który nieodpłatnie udostępnia nam tę przestrzeń. Poza tym są osoby prywatne i firmy, które pomogły nam w wyposażeniu Jadłodzielni. Ktoś przekazał regały, inna osoba oddała lodówkę a z jeszcze innego źródła mamy szafki. Dziękujemy Wszystkim!

Nie można też zapomnieć o naszych Aktywistach. Każdy z nich poświęca dla idei foodsharingu tyle czasu ile może, godząc to również ze swoim życiem prywatnym i zawodowym. Bez ich pasji nic by się nie udało 🙂

Obie Jadłodzielnie będą czynne w takich samych godzinach i dniach: wtorki (godz. 11-17), czwartki (godz. 11-17) oraz soboty (godz. 9.30-12).

Z A P R A S Z A M Y  !

Ten wpis został opublikowany w kategorii pl. Kilińskiego paw.65. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *